KVIEČIAME Į TĖVŲ DIENĄ GIMNAZIJOJE!

Gerb. tėveliai,

2016 m. gruodžio 13 d. (antradienį) 16.00- 19.00 val. Sūduvos gimnazijoje tradiciškai organizuojama tėvų diena, kurios metu Jūs galėsite individualiai pasikalbėti su Jūsų vaikui dėstančiais mokytojais, pabendrauti su specialistais ar administracija. Maloniai kviečiame atvykti ir individualiai aptarti Jūsų vaiko sėkmes, nesėkmes atskirų dalykų pamokose. Rekomenduojame susisiekti su dėstančiais mokytojais per E. dienyną ir  susitikimui užsiregistruoti, kad išvengtume didelių eilių prie kabinetų.

Lauksime Jūsų!

 

 
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys

 

LL

LITHUANIAN LOGO

„What We Need is Europe: United in Diversity“
Mes prancūzijoje

 

 
SŪDUVOS GIMNAZIJOJE LANKĖSI DELEGACIJOS IŠ GVADELUPĖS IR PRANCŪZIJOS
      Sūduvos stadione pirmadienio naktį (gegužės 3 d.) pasitikome svečius iš Prancūzijos ir Gvadelupės. Pirmadienis buvo šeimos diena, skirta laisvalaikiui, kai šeimose apsigyvenę svečiai turėjo galimybę susipažinti, pabendrauti, apsiprasti.
Atgal  Nuotrauka 1/14  Pirmyn
Antradienis – diena mokykloje. Ryte visos grupės pristatė savo šalį, tradicijas, kultūrą. Po to vyko sporto užsiėmimai: svečiai žaidė kvadratą, tinklinį, krepšinį bei futbolą. Po smagių žaidimų visi rinkosi vidiniame kiemelyje padainuoti dainų, pūsti gigantiškų burbulų. Po to svečiai turėjo galimybę pamatyti, kaip vyksta pamokos Marijampolės Sūduvos gimnazijoje, pamatyti gimnazijos mokinių ugdymosi sąlygas, įvertinti edukacines erdves. O po skanių pietų mokyklos valgykloje, laukė ekskursija į „Mantingą“, gaminančią neapsakomai gardžius duonos gaminius. Vakare – vėlgi laisvas laikas, kurį drauge su svečiais praleidome Ramybės ir Poezijos parkuose.
Atgal  Nuotrauka 1/60  Pirmyn
Skaityti daugiau...
 
Kelionė į Prancūziją

„Yra tik viena tikra vertybė žemėje – tai žmogaus ryšys su žmogumi“
                                                                                         A. De Sent – Egziuperi

Atgal  Nuotrauka 1/20  Pirmyn


Iš tikrųjų bendrauja žmonės, tautos, dalinasi savo patirtimi ir sudaro galimybę pažinti vieni kitų savitumą. Tokią progą susipažinti su Prancūzijos miestais – Savigny ir Paryžiumi turėjome ir mes.
Balandžio 6 dienos naktį anglų kalbos mokytojos: Sigutė Grinkutė , Irena Mitrulevičienė, Jūratė Rudmenienė, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Romas Ambrasas, informatikos mokytojas Darius Kazlauskas ir 7 moksleiviai išvykome į Vilniaus orouostą, iš kur skridome į Prancūziją. Ten mus pasitiko Savigny – Le – Temple gimnazijos pavaduotoja, Comenius projekto vadovė, Moutel Heidrun, kuri organizavo ekskursiją po Paryžių : vaikščiojome Eliziejaus laukais, aplankėme Triumfo arką, Noterdamą. Po pietų traukiniu vykome į Savigny, kur moksleivių laukė jų draugai su šeimomis.
Skaityti daugiau...
 
COMENIUS PROJEKTAS PER MTV

be-pavadinimo-51baaee8c9ea6

MARIJAMPOLĖS TV ŽINIOS  ( 5.25 -7.35)

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 3

1

Gimnazijos 40 metų jubiliejui skirta svetainė

Projects

baneris

logo3europe

PROJEKTAI

EU flag LLP LT-01
logo3europe
get
vl logo naujasnr-02 

EMP sugedo 210x105