KVIEČIAME Į TĖVŲ DIENĄ GIMNAZIJOJE!

Gerb. tėveliai,

2016 m. gruodžio 13 d. (antradienį) 16.00- 19.00 val. Sūduvos gimnazijoje tradiciškai organizuojama tėvų diena, kurios metu Jūs galėsite individualiai pasikalbėti su Jūsų vaikui dėstančiais mokytojais, pabendrauti su specialistais ar administracija. Maloniai kviečiame atvykti ir individualiai aptarti Jūsų vaiko sėkmes, nesėkmes atskirų dalykų pamokose. Rekomenduojame susisiekti su dėstančiais mokytojais per E. dienyną ir  susitikimui užsiregistruoti, kad išvengtume didelių eilių prie kabinetų.

Lauksime Jūsų!

 

 
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys

 

LL

LITHUANIAN LOGO

Partnerių susitikimas Prahoje
Mūsų gimnazijos mokiniai, dalyvaujantys Comenius daugiašaliame mokyklų projekte „What We Need is Europe: United in Diversity“, balandžio 6-12 dienomis turėjo galimybę aplankyti Čekijos sostinę Prahą, susipažinti su naujais žmonėmis, jų kultūra, šalies papročiais ir nuostabia architektūra. Su šiuo projektu į kelionę vyko 18 mūsų gimnazijos mokinių kartu su anglų kalbos mokytojomis Sigita Grinkute ir Gintare Matulevičiene, informacinių technologijų mokytoju Dariumi Kazlausku ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liuda Venciuviene. Į Prahą taip pat atvyko mokiniai iš Italijos (Liceo Scientifico "Alfanoda Termoli") ir Graikijos (2 GENIKO LYKEIO IOANNINON).
Atgal  Nuotrauka 1/5  Pirmyn
             Pirmas dvi dienas lankėmės šalies sostinėje, visas tris skirtingų šalių (Lietuva, Italija, Graikija) mokinių grupes su mokytojais lydėjo gimnazistai čekai. Ekskursijų metu turėjome ne tik galimybę išvysti nuostabiąją Prahą, jos senamiestį, pilis, bažnyčias, bet ir paragavome tradicinių čekų patiekalų, artimiau susipažinome su kitų šalių mokiniais ir jų kultūra, papročiais. Trečią dieną Voděradská gimnazijoje susirinkusių šalių atstovai (mokiniai, dalyvaujantys projekte) pristatė mokyklas, kuriose mokosi, rodė įvairius vaizdo klipus bei nuotraukas iš gimtojo miesto, šalies praeities ir dabarties. Visi susidomėję stebėjo kiekvieną prezentaciją: Italija ir Graikija sužavėjo nuostabia gamta, čekai nustebino savo šalies naktinio miesto gyvenimu ir architektūra, o mes sudominome savo modernia gimnazija, jos šiuolaikišku stiliumi bei plačiomis pasirenkamų dalykų mokymosi galimybėmis.
             Kitomis dienomis tęsėme ekskursiją po miestą, rinkome vaizdo medžiagą filmui, turėjome galimybę pamatyti naktinę Prahą ir įsitikinti, jog šis miestas niekuomet nemiega.
             Paskutinę dieną pamatėme garsųjį Prahos Astronominį laikrodį, apžiūrėjome senamiestį, buvome ant žymaus Karlo tilto, kur visi sugalvojome po norą (tokia yra tradicija). Tuomet linksmi grįžome į viešbutį atsisveikinti su užsieniečiais draugais.
             Mums visiems, Comenius projekto „What We Need is Europe: United in Diversity“ dalyviams, ši kelionė paliko neišdildomą įspūdį, suteikė galimybę lavinti anglų kalbos gebėjimus ir padėjo susirasti naujų draugų, su kuriais ketiname palaikyti ryšį.
             Visi laukiame kitais mokslo metais į mūsų gimnaziją atvyksiančių Prancūzijos mokinių, tikimės, jog ir svečiai bus šia kelione patenkinti taip pat, kaip ir mes.
 
                     Neda Kaminskaitė, III C klasės Marijampolės Sūduvos gimnazijos mokinė
  Projekto veikla yra finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.
 

1

Gimnazijos 40 metų jubiliejui skirta svetainė

Projects

baneris

logo3europe

PROJEKTAI

EU flag LLP LT-01
logo3europe
get
vl logo naujasnr-02 

EMP sugedo 210x105