KVIEČIAME Į TĖVŲ DIENĄ GIMNAZIJOJE!

Gerb. tėveliai,

2016 m. gruodžio 13 d. (antradienį) 16.00- 19.00 val. Sūduvos gimnazijoje tradiciškai organizuojama tėvų diena, kurios metu Jūs galėsite individualiai pasikalbėti su Jūsų vaikui dėstančiais mokytojais, pabendrauti su specialistais ar administracija. Maloniai kviečiame atvykti ir individualiai aptarti Jūsų vaiko sėkmes, nesėkmes atskirų dalykų pamokose. Rekomenduojame susisiekti su dėstančiais mokytojais per E. dienyną ir  susitikimui užsiregistruoti, kad išvengtume didelių eilių prie kabinetų.

Lauksime Jūsų!

 

 
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys

 

LL

LITHUANIAN LOGO

Kelionė į Prancūziją

„Yra tik viena tikra vertybė žemėje – tai žmogaus ryšys su žmogumi“
                                                                                         A. De Sent – Egziuperi

Atgal  Nuotrauka 1/20  Pirmyn


Iš tikrųjų bendrauja žmonės, tautos, dalinasi savo patirtimi ir sudaro galimybę pažinti vieni kitų savitumą. Tokią progą susipažinti su Prancūzijos miestais – Savigny ir Paryžiumi turėjome ir mes.
Balandžio 6 dienos naktį anglų kalbos mokytojos: Sigutė Grinkutė , Irena Mitrulevičienė, Jūratė Rudmenienė, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Romas Ambrasas, informatikos mokytojas Darius Kazlauskas ir 7 moksleiviai išvykome į Vilniaus orouostą, iš kur skridome į Prancūziją. Ten mus pasitiko Savigny – Le – Temple gimnazijos pavaduotoja, Comenius projekto vadovė, Moutel Heidrun, kuri organizavo ekskursiją po Paryžių : vaikščiojome Eliziejaus laukais, aplankėme Triumfo arką, Noterdamą. Po pietų traukiniu vykome į Savigny, kur moksleivių laukė jų draugai su šeimomis. Kitą dieną po draugiškų pusryčių apžiūrėjome mokyklą, lankėmės pamokose. Likusią dienos dalį praleidome nuotykių pramogų parke, kur išbandėme ištvermę ir drąsą ( tree climbing). Vakare mokykloje skanavome tradicinio prancūzų patiekalo „roclette“ .
Trečiadienį plaukėme laivu Sena, gėrėjomės nuostabiais Paryžiaus vaizdais, kilome į Eifelio bokštą.
Ketvirtadienį mokykloje dirbome prie projekto, stebėjome ir dalyvavome bokso pamokoje, o vakarą praleidome boulingo klube.
Penktadienį lankėmės Sante Marine rajone, turėjome galimybę pasigėrėti Blandy pilimi, pasivaikščiojome Barbizone – įžymių dailininkų mekoje ir visus sudomino akmenų parkas. Didžiausią įspūdi paliko Fonteblio pilis, kurioje veikia net keturi muziejai, geriausias iš jų – Napaleono; ypač visiems patiko įspūdingas įmantriais fontanais papuoštas pilies parkas.
Atsisveikinimo vakaro metu maloniai nuteikė Savigny – Le – Temple gimnazijos moksleivių koncertas.
Šiltas pabendravimas su Comenius projekto dalyviais Prancūzijoje ilgai išliks atmintyje.
 

1

Gimnazijos 40 metų jubiliejui skirta svetainė

Projects

baneris

logo3europe

PROJEKTAI

EU flag LLP LT-01
logo3europe
get
vl logo naujasnr-02 

EMP sugedo 210x105