KVIEČIAME Į TĖVŲ DIENĄ GIMNAZIJOJE!

Gerb. tėveliai,

2016 m. gruodžio 13 d. (antradienį) 16.00- 19.00 val. Sūduvos gimnazijoje tradiciškai organizuojama tėvų diena, kurios metu Jūs galėsite individualiai pasikalbėti su Jūsų vaikui dėstančiais mokytojais, pabendrauti su specialistais ar administracija. Maloniai kviečiame atvykti ir individualiai aptarti Jūsų vaiko sėkmes, nesėkmes atskirų dalykų pamokose. Rekomenduojame susisiekti su dėstančiais mokytojais per E. dienyną ir  susitikimui užsiregistruoti, kad išvengtume didelių eilių prie kabinetų.

Lauksime Jūsų!

 

 
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys

 

LL

LITHUANIAN LOGO

SŪDUVOS GIMNAZIJOJE LANKĖSI DELEGACIJOS IŠ GVADELUPĖS IR PRANCŪZIJOS
      Sūduvos stadione pirmadienio naktį (gegužės 3 d.) pasitikome svečius iš Prancūzijos ir Gvadelupės. Pirmadienis buvo šeimos diena, skirta laisvalaikiui, kai šeimose apsigyvenę svečiai turėjo galimybę susipažinti, pabendrauti, apsiprasti.
Atgal  Nuotrauka 1/14  Pirmyn
Antradienis – diena mokykloje. Ryte visos grupės pristatė savo šalį, tradicijas, kultūrą. Po to vyko sporto užsiėmimai: svečiai žaidė kvadratą, tinklinį, krepšinį bei futbolą. Po smagių žaidimų visi rinkosi vidiniame kiemelyje padainuoti dainų, pūsti gigantiškų burbulų. Po to svečiai turėjo galimybę pamatyti, kaip vyksta pamokos Marijampolės Sūduvos gimnazijoje, pamatyti gimnazijos mokinių ugdymosi sąlygas, įvertinti edukacines erdves. O po skanių pietų mokyklos valgykloje, laukė ekskursija į „Mantingą“, gaminančią neapsakomai gardžius duonos gaminius. Vakare – vėlgi laisvas laikas, kurį drauge su svečiais praleidome Ramybės ir Poezijos parkuose.
Atgal  Nuotrauka 1/60  Pirmyn
  Gegužės 6 dieną (trečiadienį) svečius autobusu vežėme į Vilnių. Ekskursija prasidėjo kelione prie Gedimino pilies, kur mainų programoje dalyvaujantys moksleiviai su lydinčiais mokytojais turėjo galimybę pamatyti Vilniaus panoramą ir įsiamžinti prie šios kiekvienam lietuviui brangios vietos. Toliau keliavome į Technikos ir energetikos muziejų, vėliau vaišinomės maistu, o pasistiprinę tęsėme kelionę aplink Vilnių. Vedžiojome svečius po senamiestį, parodėme Prancūzijos ambasadą, Prezidentūrą, Vilniaus rotušę, Vilniaus Universitetą. Žinoma, parodėme prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“. Nepaisant lietaus, šalčio ir nuovargio, visi jautėsi laimingi dėl sklandžiai praėjusios, šiltas emocijas sukėlusios ekskursijos.
       Ketvirtadienį vykome į Kauną. Ten aplankėme ,,Velnių muziejų", ėjome į batutų centrą. Po šios pramogos vaikščiojome Laisvės alėjoje ir gėrėjomės vaizdais. Mūsų ekskursija baigėsi pietumis prekybos centre ,,Mega".
Atgal  Nuotrauka 1/15  Pirmyn
Penktadienį vienus svečius džiuginome jodinėjimu žirgyne, o kitus vedžiojome Marijampolės pagrindiniuose parkuose ir miesto aikštėje. Mokytojai tuo tarpu lankėsi Marijampolės J. Totoraičio progimnazijoje. Jos direktorė R. Stebuliauskienė pasveikino svečius, pristatė progimnaziją, supažindino su jos tradicijomis, vertybinėmis nuostatomis. Taip pat sudalyvavo Europos dienos paminėjime. Per pietus visi susitikome mokykloje atsiveikinimo vakare su mokyklos folkloro ansambliu ,,Kleveliu’’. Vakaro metu svečiai turėjo unikalią galimybę stebėti mūsų gimnazistų parengtus nuotaikingus pasirodymus: skambėjo dainos, kanklių muzika, buvo šokami tautiniai bei šiuolaikiniai šokiai. Po atsisveikinimo koncerto visi žaidėme baulingą, o vėliau vakarieniavome kavinėje ,,Arena’’. Naktį atsiveikinome su svečiais. Džiaugėmės, kad jie išvyko sužavėti mūsų gimnazija, Marijampole ir Lietuva.
Atgal  Nuotrauka 1/42  Pirmyn
 
IVC klasės moksleivės Neda, Viktorija, Liveta, Ieva
 
 
 
 

1

Gimnazijos 40 metų jubiliejui skirta svetainė

Projects

baneris

logo3europe

PROJEKTAI

EU flag LLP LT-01
logo3europe
get
vl logo naujasnr-02 

EMP sugedo 210x105