KVIEČIAME Į TĖVŲ DIENĄ GIMNAZIJOJE!

Gerb. tėveliai,

2016 m. gruodžio 13 d. (antradienį) 16.00- 19.00 val. Sūduvos gimnazijoje tradiciškai organizuojama tėvų diena, kurios metu Jūs galėsite individualiai pasikalbėti su Jūsų vaikui dėstančiais mokytojais, pabendrauti su specialistais ar administracija. Maloniai kviečiame atvykti ir individualiai aptarti Jūsų vaiko sėkmes, nesėkmes atskirų dalykų pamokose. Rekomenduojame susisiekti su dėstančiais mokytojais per E. dienyną ir  susitikimui užsiregistruoti, kad išvengtume didelių eilių prie kabinetų.

Lauksime Jūsų!

 

 
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys

 

Mintys po viktorinos „Aš tvirtai žinau... O Tu?“
006
Viktorina „Aš tvirtai žinau... O Tu?“ , kurioje dalyvavome, mums patiko ir paliko didelį įspūdį. Visų pirma, mums  labiausiai įsiminė parengtos užduotys. Jos buvo išties įdomios bei verčiančios pasukti galvas, atsakant į duotus klausimus bei kuriant eilėraštį.
Ruošdami namų darbą plakatą apie sveiką mitybą ( prie jo plušėjome tris dienas), mes išmokome dirbti kaip tikra komanda. Tai pat ieškodami informacijos daug ką sužinojome apie sveiką mitybą bei sportą. Buvo labai įdomu ir linksma matyti, kaip mokiniai geba per pora minučių pasiruošti ir suvaidinti duotą situaciją.
 
 
023
 
100 1670
Smagu dalyvauti, varžytis su kitų klasių kolektyvais įvairiose užduotyse. Popietė praėjo sklandžiai, linksmai. Džiaugiamės sulaukę iš komisijos įvertinimų, pagyrų, mus nudžiugino gautas padėkos raštas, už tai, ką geriausiai sugebėjo padaryti mūsų klasės mokiniai.
Taigi, šis renginys mums labai įsiminė, sužinojome daug naujų dalykų ir džiaugiamės, jog jame dalyvavome bei didžiuojamės mokydamiesi šioje gimnazijoje.  Mums labai patiko surengta viktorina pirmųjų klasių mokiniams.
 
Gabrielė Rinkevičiūtė
ID klasė
 

1

Gimnazijos 40 metų jubiliejui skirta svetainė

Projects

baneris

logo3europe

PROJEKTAI

EU flag LLP LT-01
logo3europe
get
vl logo naujasnr-02 

EMP sugedo 210x105